Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Utworzono dnia 18.04.2025
Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy wszystkim Mieszkańcom Gminy i Miasta Szadek,
aby ten wyjątkowy czas napełnił serca nadzieją, pokojem i radością.
Niech Wielkanoc przyniesie chwile refleksji, ciepła rodzinnego
oraz odrodzenie ducha wiosennej energii.
Życzymy zdrowia, pogody ducha, serdecznych spotkań
i wielu powodów do uśmiechu – nie tylko od święta.
Dyrekcja i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku
















