Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Szadku Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Szadku

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Utworzono dnia 18.04.2025

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy wszystkim Mieszkańcom Gminy i Miasta Szadek,
aby ten wyjątkowy czas napełnił serca nadzieją, pokojem i radością.
Niech Wielkanoc przyniesie chwile refleksji, ciepła rodzinnego
oraz odrodzenie ducha wiosennej energii.

Życzymy zdrowia, pogody ducha, serdecznych spotkań
i wielu powodów do uśmiechu – nie tylko od święta.

Dyrekcja i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Partnerzy:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 20

W poprzednim tygodniu: 102

W tym miesiącu: 122

W poprzednim miesiącu: 648

Wszystkich: 58774